Bruslení pro děti

Vážení rodiče, milé děti

máme pro vás skvělou příležitost, jak využít zimní měsíce naplno! S radostí oznamujeme kurz bruslení pro děti, který proběhne v únoru a březnu každý čtvrtek od 10 hodin na zimním stadionu v Chomutově.

Tento kurz je určen pro všechny malé bruslaře od začátečníků až po ty, kteří se již na ledě cítí jako doma. Instruktoři s dlouholetou zkušeností zajistí, aby každé dítě získalo potřebné dovednosti a sebedůvěru na kluzišti.

Bruslení není jen zábavná aktivita, ale také vynikající cvičení pro posílení svalů a rozvoj koordinace. Děti budou mít možnost zdokonalit své bruslařské dovednosti a zároveň si užít skvělou atmosféru na ledě.

Přijďte s námi strávit každý čtvrtek dopoledne na zimním stadionu a objevte radost z bruslení. Těšíme se na všechny malé i větší účastníky, kteří s námi chtějí prožít skvělé chvíle na ledě!

brusleni 02 03 2024