Chomutov s.r.o.

Česko zpívá koledy s Deníkem
pro 12

Česko zpívá koledy s Deníkem

Celorepubliková akce s Deníkem Česko zpívá koledy. Známé české koledy budou zpívat i naše děti.

• Do celorepublikové akce s Deníkem Česko zpívá koledy zbývají necelé dva týdny. Ve středu 12. prosince od 18 hodin se známé tóny vybraných vánočních skladeb ponesou i naší krásnou secesní budovou soukromé jazykové školy Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o. + jesle Evička, a to ve Školní 1251 /57. Nesem vám noviny, právě touto vánoční písní začne již 8. ročník jedné z největších předvánočních akcí, která se ve stejnou dobu uskuteční ve stovkách měst a obcí v české republice, ale i na Slovensku, v Německu a v dalších zemích.

Kromě už zmíněné koledy Nesem vám noviny zazpíváme ještě Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Štědrej večer nastal, Pásli ovce Valaši a na závěr, kdo bude chtít, může zpívat ještě vánoční píseň Vánoce, Vánoce přicházejí. Díky účasti v projektu Česko zpívá koledy si zpříjemníme období před Vánocemi a večer druhé prosincové středy strávíme společně při zpívání těch nejznámějších koled. Účastníme se podruhé, zpíváme ve vstupní hale u našeho nádherně ozdobeného vánočního stromu a celé vstupní haly. Pro zahřátí a ještě lepší atmosféru na nás /Vás čeká horký punč. Věřím, že i letos přijdou rodiče, babičky s dětmi a strávíme krásnou 1/2-1hod.

• Kategorie
  • Datum & Čas