Kurzy Ostrova objevů jsou určeny pro děti od 1-3 let a jejich rodiče.

Každý týden se se svým děťátkem dostanete na jiný ostrov plný nového poznání a budete spolu objevovat a prožívat spousty nových multismyslových dobrodružství.

Kurz obsahuje celkem 10 lekcí, které jsou tématicky rozdělené (lekce ovoce, les, zvířata...).
Jednotlivé kurzy jsou pečlivě sestaveny a rozděleny podle věku dítěte, s ohledem na míru jeho vývojového stupně.

V současnosti vyučujeme dvě úrovně kurzů ve třech semestrech (tj. celkem 6 různých kurzů).:

• Námořníci (15-26 měsíců) - úrovně A, B, C
• Kormidelníci (24-36 měsíců) - úrovně A, B, C

Samotná našich programů probíhá v příjemné prostředí našeho školského zařízení Svět Chomutov ve skupinkách 6-8 dětí a je vedena certifikovanými učiteli.

Doba trvání lekce je cca 45-50 min.

Naše filozofie
Průběh lekcí
Ukázková lekce ZDARMA
Ceník
Externí zdroje

Aktuální kurzy

Kontaktní formulář

Ostrov objevů je unikátní český program pro děti, který si na základě různorodých multismyslových aktivit klade za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte.
Společnost, která tyto kurzy založila, je členem České asociace pro aktivní rozvoj dětí (CAPARD) a její kurzy doporučuje i Menza České republiky.
Jsou to kurzy pro děti od 1-3 let, a jejich rodiče, které stimulují jejich rozvoj zapojením všech smyslů. Kurzy obsahují stovky různých aktivit, využívají vlastní pomůcky, pracovní sešity i CD. Rodiče tak s dětmi mohou provádět i domácí cvičení.

Kde probíhají kurzy Ostrov objevů?
Výuková centra se nachází v mateřských centrech po celé České republice. Pro Chomutov a okolí má výhradní zastoupení Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o., která zakoupila franchizing. Nikde jinde v Chomutově a okolí do 30 km tyto kurzy nenajdete.

Máte zájem? Přihlaste se na ukázkovou hodinu zdarma!
Pokud máte zájem navštívit ukázkovou hodinu zdarma, zaregistrujte se, prosím u asistentky řed.

Petra Rossbachová
- Tel.: 725 672 140
- E-mail: petra.rossbachova@zsmssvet.cz

Nebo prostřednictvím domovských stránek Ostrovu objevů.

Aktuální nabídku kurzů najdete na této stránce nebo na facebooku.

Vážení rodiče a přátelé,

pro mimořádně veliký zájem o naše kurzy Ostrov objevů - univerzita pro batolata jsme se rozhodli založit stránku na facebooku. Nyní tedy všichni účastníci kurzu i

...

Pro veliký zájem otevíráme v březnu 2018 hned 2 kurzy Ostrovu objevů.