Kurz plavání

Vážení rodiče, milé děti,

rozplavte se s námi do nového dobrodružství! S radostí oznamujeme, že připravujeme kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy. Tento vzrušující kurz se koná v našem místním bazénu a poskytne našim malým plavcům příležitost zdokonalit své dovednosti a zvýšit svou pohodu ve vodě.

• Termín: 8.4. -10.6. 2024 každé pondělí od 9:45h do 11:15h (90 min, 2 lekce)
  • Místo konání: AquaSvět Chomutov, Boženy Němcové 552/32, Chomitov 01
  • Komu je kurz určen: záči 2. a 4. třídy, pro žáky 1. a 4. třídy dle uvážení rodičů
  • Cena: 4400 Kč (celý kurz má celkem 20 lekcí)
  • Doprava: 200 Kč (doprava bude zajištěna MHD, nebo pěší cestou)
  • Další informace najdete v letáčku

Plavání je nejen skvělým způsobem, jak zlepšit fyzickou kondici, ale také přináší radost z pohybu ve vodě. Instruktoři s bohatými zkušenostmi v plaveckém výcviku zajistí, aby každý žák získal potřebné dovednosti a sebedůvěru ve vodním prostředí.

Těšte se na zábavné a vzdělávací lekce plavání, které posílí nejen tělo, ale také vytvoří pozitivní vztah k vodě. Naši žáci se budou učit důležité plavecké techniky a bezpečnostní pravidla ve vodě.

Připravte se na skvělý plavecký kurz a nechte nás společně objevit radost z pohybu ve vodě!

plavani kurz 06 24