Školní akce: Vesmírné spaní ve škole

Vážení rodiče, mílé děti,

připravte se na nejúžasnější vesmírnou misi, která nás čeká ve škole! Dne 16. února 2024 od 16:30 hod. pořádáme akci, která vás zavede na nebeskou dráhu – Spaní ve škole s tematikou Vesmírné mise!

Zveme tímto naše budoucí kosmonauty k účasti na této nezapomenutelné akci, během které se staneme dočasnými obyvateli vesmíru. Přichystáme pro vás fascinující aktivity, vesmírné hry a zajímavé workshopy, které vás provedou tajemstvím naší galaxie.

Nebude chybět ani tradiční večer s filmem pod hvězdami a spaním ve škole, kde se společně ponoříme do vesmírných snů.

Těšíme se, až společně vstoupíme do světa hvězd, planet a nekonečného vesmírného dobrodružství. Připravte se na Spaní ve škole Vesmírná mise – událost, která vás dostane až na obzor nekonečna!

speni ve skole 16 2 2024