Pozvánka: Umělecké sympozium Boleboř

Milí rodiče a přátelé,

srdečne Vás zveme na UMĚLECKÉ SYMPOZIUM BOLEBOŘ, jehož nedílnou součástí se stane i naše ZŠ a MŠ Svět. Jedná se o 1. ročník naší spolupráce. Nenechte si tuto báječnou akci ujít!

Akce se koná ve dnech 10. - 15. června 2019, vždy od 9:30 do 17:00 v Rekreačním středisku Boleboř.

Program je opravdu bohatý. Těšit se můžete například na setkání s baronem Trenkem, zúčastnit se workshopu rychloskicování s Milanem Tóthem, poznat indiánský život, být při křtu knihy a poslechnout si autorské čtení, a v neposlední řadě si vyzkoušet na vlastní ruce řezbářskou tvorbu!

Akce vyvrcholí vernisáží, jejíž součástí bude vystavení laviček do svatomartinské aleje a výstava obrazů Boleboře a okolí.

U této akce nemůžeme chybět ani my a naše dětičky. Společně se zapojíme do tvorby. Z odřezků řezbářů vyrobíme překvapení, s kterým se pochlubíme na závěrečné vernisáži. Děti budou sledovat řezbáře při jejich umělecké práci a obveselovat je svým štěbetáním. Rozvíjíme vztah k řemeslu.

Přijďte taky! Moc rádi Vás uvidíme.

Umělecké sympozium Boleboř se ZŠMŠ Svět

Umělecké sympozium Boleboř - program akce

Informace najdete také na www.boleboř.cz