Dětský den v MŠ Svět a Jesličkách Evička

V pátek 31. května 2019 se za krásného slunečného dopoledne uskutečnil na zahradě Základní a mateřské školy Svět, Chomutov s.r.o. „Dětský den.“ Během tohoto dopoledne se podařilo proměnit školní zahradu v kouzelné místo. Děti čekalo velké překvapení!

Byla pro ně připravena „Soutěžní stezka“, kde plnily na různých stanovištích zajímavé sportovní disciplíny, za které je čekalo překvapení ve formě dárkového balíčku od naší školky Svět a jesliček Evička. Dále na děti čekal toužebně očekávaný SKÁKACÍ HRAD, který byl TOP DNE!!! To bylo radosti a dětského výskání!!! Radost našich dětí nám vykouzlila na našich tvářích úsměv a vzpomínku na naše dětství. Také lidé, kteří procházeli kolem naší školy, se zastavovali a usmívali se.

Touto cestou bych ráda poděkovala mým jménem, ale i jménem mého celého kolektivu Svět (MŠ, Jesle Evička) všem rodičům, kteří napekli a přinesli vynikající dobroty, zdravé ovoce atd., na kterých si děti dopoledne pochutnaly.

Velké díky patří manželům Váňovým - ČMSS , kteří nám sponzorovali ,,skákací hrad,“ „Liščičku,“ „Letáček“ a mnoho dobrot. Náleží jim poděkování za jejich obětavou pomoc s organizací dětské akce (fotografování, natáčení videa, drobné dárečky, smyslem pro humor).
Děkujeme!!!💗

Vaše PhDr.Mgr. Eva Anna Popíková a kolektiv „Světa – MŠ, jesle Evička“