Pozvánka na 2. Vánoční jarmark

Zastavte se v předvánočním shonu a přijďte se podívat 3. 12. - 5. 12. 2018, vždy od 11:00 do 17:00 hod na 2. VÁNOČNÍ JARMARK našeho Vzdělávacího a kulturního centra Svět Chomutov, z.s.

Sváteční atmosféru a pohodu na duši vykouzlí výborná káva, pečený čaj, voňavý punč a milé dámy.
U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky vlastnoručně vytvořených vánočních ozdob, vánočně laděných figurek, z vánočních drobností, dekorací, vánočních triček, kabelek, šperků aj. Dárečky vyráběly pro Vaše srdíčko a pro Vaše blízké dámy v naší keramické dílničce Vzdělávacího a kulturního centra Svět. Poctivá a kvalitní ruční práce bude pro Váš domov ozdobou českých Vánoc. Věříme, že samotný nákup u nás Vám bude radostí. A což potom ty rozzářené oči pod stromečkem...

Tedy v kalendáři si poznamenejte tyto datumy: 3.12. - 5.12. a přijďte, těšíme se na Vás ♥.

Jarmark se nachází ve vstupní hale Základní školy a mateřské školy Svět, Chomutov s.r.o.

2. Vánoční jarmark ve Světě - 2018