Kurz kreslení s Milanem Tóthem: máme ještě volná místa!

Milí výtvarníci,

s potěšením Vám oznamujeme, že již brzy otevřeme výtrarný kurz - "Kurzy portrétu s Milanem Tóthem". Kurz začíná v září 2018, lekce budou probíhat v pátek odpoledne.

Zájemci o kurz se mohou stále hlásit. Máme ještzě volná místa!

Více informací o kurzu najdete na http://zsmssvet.cz/index.php/centrum-vzdelavani

kurz kresleni zari 2018

Více o lektorovi:

Milan Tóth je jirkovský výtvarník. Základům kresby a malby se učil pod vedením ak. malíře Kamila Sopka. Je členem umělecké skupiny Arkánum (sci-fi a fantasy tvorba). Ilustrátorem knih Sextrapásky; Na prahu života a smrti; Ledový oheň; Zblbnout, ale krásně; Podvod Karla IV. Má na svém kontě celou řadu uměleckých děl. Na ZŠ a MŠ Svět v Chomutově má stálou výstavu autorských tisků.