Podpora domácího vzdělávání: interaktivní učebnice zdarma

Vážení rodiče, žáci i vyučující,

přinášíme Vám užitečný tip, jak zlepšit aktuální podmínky domácí vzdělávání, ke kterému se v důsledku uzavření škol musíme uchýlit.

Pro výuku můžete nyní získat zdarma přístup k interaktivním učebnicím. Tuto možnost Vám poskytuje nakladatelství učebnic NOVÁ ŠKOLA s.r.o.

Prohlášení:

"Vážení vyučující, vzhledem k uzavření škol bychom Vám rádi pomohli s výukou na dálku. Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz. Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.
Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj."
- NOVÁ ŠKOLA, s.r.o, nakladatelství učebnic