Proběhla Vernisáž našeho lektora Milana Tótha

Dne 20. 10. 2018 proběhla na Červeném zámku v v klasických výstavních prostorách, na zámeckých chodbách vernisáž našeho lektora výtvarných kurzů, Milana Tótha.

Výstava obrazů nese název Staronové obrazy Milana Tótha. Je rozdělena na několik tématických okruhů a ukazuje kresby a malby vytvořené pravou i levou rukou. Jirkovského výtvarníka totiž postihla mozková příhoda, která zasáhla pravou část těla. Malování se však nevzdal a začal kreslit a malovat levou rukou.

Výstava potrvá až do 20. ledna a je možné zde zakoupit obrazy, ale i šperky a dárkové předměty. Výtěžek z výstavy půjde na účet Nadačního fondu Cesta proti bolesti. Tento nadační fond organizuje průběžnou finanční sbírku pro Milana Tótha. Z peněz se nakupují například léčebné pomůcky. Dosud lidé poslali téměř 80 tisíc Kč. Děkujeme všem za podporu!

Fotografie z vernisáže:

vernisáž 0 vernisáž 1   vernisáž 2  vernisáž 3  vernisáž 4 vernisáž 5 vernisáž 6 vernisáž 7 vernisáž 8 vernisáž 9 vernisáž 10

Milan Tóth u nás vede výtvarné kurzy. Chtěli byste se dozvědět více? Aktuákní nabídku kurzů nalezneze zde.